Baidarių nuomos paslaugos klesti daugelyje Lietuvos vietų, kur tik galima plaukti upėmis ir ežerais. Ne išimtis ir siūlomos baidarės Vilnius, kuomet sostinės gyventojams nereikia niekur toli važiuoti norint plaukti baidarėmis. Taip pat ir kitiems tai yra puiki galimybė apsilankyti ne tik šalies sostinėje, bet ir pamatyti gražiausias vietas plaukiant siūlomais maršrutais.

Vienas iš puikių maršrutų yra plaukimas Vokės upe. Norintys išbandyti jėgas permainingoje upėje turi ieškoti, kur nuomojamos baidarės Vokė. Tai upė, kuri yra labai permaininga, nes vienu metu gali būti labai ramus plaukimas, o jau kitą akimirką teks išbandyti ekstremalų plaukimą. Dažniausiai plaukimui siūlomi kelių valandų plaukimai. Vienas iš populiarių pasirinkimų 2-3 valandų plaukimas nuo Mūrinės Vokės iki Neries santakos. Tai maždaug 10 km plaukimo maršrutas, kuris suteiks galimybę ramiai pasiplaukioti. Taip pat galima plaukti nuo Senojo Gardino plento. Toks maršrutas yra ilgesnis, maždaug apie 15 km. Plaukimas trunka 3-4 val. ir baigiasi Neries santakoje. Nebijantys ilgesnio plaukimo gali rinktis ir maždaug 23 km ilgio plaukimo maršrutą. Tai maršrutas prasidedantis nuo Pagirių ir baigiasi Neries santakoje. Plaukimu mėgautis galima iki 7 val. Visi šie maršrutai yra vienos dienos plaukimo, tačiau, jeigu norima, tai galima suplanuoti ir ilgesnės trukmės plaukimus pasirenkant ir kitas upes.

Norintys plaukti baidarėmis, turi žinoti, kad maršrutų yra ir kitokių. Ieškant tinkamo upės maršruto, reikia gerai pagalvoti, ką norima pamatyti tokio plaukimo metu. Be to, skiriasi ir upės, kuriomis plaukiama. Vienos yra sraunesnės, o kitos ramesnės, todėl reikia atsižvelgti ir į fizinį pasirengimą bei tai ar plaukiama pirmą kartą. Jei nuomojamos baidarės Vilnius pirmą kartą, tai verčiau rinktis trumpą plaukimą, o jeigu norima sraunios upės, tai reikia ieškoti kur nuomojamos baidarės Vokė. Kiekvienas maršrutas skirtas skirtingiems vaizdams ir pojūčiams patirti. Geriausia būtų pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus ir paklausti kokį maršrutą gali jums rekomenduoti. Kai maršrutas parenkamas individualiai, tai didesnė tikimybė, kad jums toks plaukimas patiks. Pasirinkus maršrutą patiems ne visuomet galima taip gerai žinoti, kokie upės ypatumai, todėl galima ir nusivilti plaukimu.

Buvimas gamtoje puikiai suderinamas su plaukimu baidarėmis. Tai yra viena iš mėgstamų pramogų, kurias renkasi vis daugiau žmonių. Svarbu tik pasirinkti tinkamą maršrutą, kad netektų nusivilti. Tuomet plaukimas bus puikus nuotykis su gražiais prisiminimais.